Xanto Whoops pěnový odstaňovač skvrn a pachu od zvířat 660 ml

TOP 32 v kategorii Čisticí prostředky na koberce a čalounění

Xanto Whoops pěnový odstaňovač skvrn a pachu od zvířat 660 ml

Xanto Whoops je multiaktivní pěnový odstraňovač skvrn a pachu od domácích zvířat. Připravek je vysoce kvalitní - dovoz ze západu, vyrobeno ve Velké Británii. Použití: na...
Garantovaný nákup z Eberry.cz

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Druh
pěny
Objem
0.66 l

• , zakoupeno v Eberry.cz

Právě doručený z objednávky jsem ještě nevyzkoušela, ale já už přesně tento měla dřív, proto jsem ho sháněla. Je opravdu výborný! A štve mě, že nikde tady v kamenných obchodech najednou není k dostání a musím objednávat na eshopech, kde je potřeba platit poštovné. Ale našla jsem jsem eshop, kde je poštovné super, takže jsem spokojená po všech stránkách.
    Tato pěna fakt úžasně čistí skvrny po zvířatech, není to nic náročného, jde to skoro samo :-) Báječný produkt.

Vynikající

jeden z mála, který funguje

Druh
pěny
Objem
0.66 l

Použití: na koberce, čalounění, podestýlky a také textílie pro zvířata.

Účinek:
- odstraňuje skvrny, bakterie a pach (moč, výkaly, krev a špínu), ničí bakterie a škodlivé mikroby,
- neutralizuje a trvale odstraní nepříjemné pachy z exkrementů domácích zvířat,
- odrazuje zvířata od znovu znečištění stejných míst,
- zabraňuje blednutí barev a tkanin vláken,
- nezanechává žádné lepkavé zbytky.

EKO: plněno pomocí stlačeného vzduchu (ne plynu).

Xanto Whoops pěnový odstraňovač skvrn a pachu od zvířat 660 ml

Vynikající

jeden z mála, který funguje

• , zakoupeno v Eberry.cz

• výborná účinnost na zápach a skvrny
    • skvělá cena

Pokud máte mazlíčka a občas se přihodí "nehoda", pak toto je výborný produkt na vyčištění.

• , zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

• Doporučuji
    • Vůně

Vše vyčistí jak ma

• , zakoupeno v Eberry.cz

Používám ho už nějakej rok a jedine on vyčistí moč po psovi

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• Funguje tak bylo uvedeno